Hvad kan vi hjælpe med?

Vil du købe eller blot høre mere om vores mange produkter, så klik på det relevante produkt og få at vide, hvem der kan hjælpe dig:

MatematikFessor, SuperTræneren og GeometriFessor

Kontakt en af vores markedskonsulenter. Vi sidder klar ved telefonen alle hverdage, eller du kan sende os en mail på salg@edulab.dk.
Du kan også læse mere om MatematikFessor, SuperTræneren og GeometriFessor.

  • Therese Svanholm
    Therese Svanholm

    Markedskonsulent
    therese@edulab.dk
    (+45) 26 84 27 77

     

  • Ulrick Garde
    Ulrick Garde

    Markedskonsulent
    ulrick@edulab.dk
    (+45) 71 70 18 87

  • Christian Wraa-Puls
    Christian Wraa-Puls

    Markedskonsulent
    christian@edulab.dk
    (+45) 22 55 79 89

  • Line Holm
    Line Holm

    Salgschef
    lineh@edulab.dk
    (+45)  93 60 30 74

FessorLøbet

Vil du sætte fart på matematikken? Prøv vores svar på bevægelse i undervisningen.
Du kan læse mere om FessorLøbet her. Eller kontakte vores salgsafdeling for mere information.

Salg af FessorLøbet

  Line Holm Christoffersen
  (+45) 93 60 30 74
  lineh@edulab.dk

MatematikLøft

Kontakt Thomas Køier for at høre mere.
Du kan også læse om vores MatematikLøft her.

Salg

  Thomas Køier
  (+45) 60 37 78 27
  thomask@edulab.dk